AWARYJNE ODPALANIE POJAZDÓW


Rozładowanie akumulatora jest poważnym problemem – a jeśli wydarzy nam się poza domem, zdawać by się mogło, że grozi nam konieczność pozostawienia auta i szukania innego sposobu powrotu do domu. Nasza firma błyskawicznie rozwiąże Twój problem na miejscu. Awaryjne odpalanie pojazdów i kompleksowe pogotowie akumulatorowe prowadzimy z dojazdem do Klienta przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Doraźna pomoc, długotrwałe efekty!


Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w branży akumulatorów samochodowych - zapewniamy kompleksowe doradztwo oraz profesjonalny serwis. Rozległa wiedza teoretyczna stosowana w praktyce pozwala nam nie tylko na sprawne rozwiązywanie usterek, ale także na długotrwałe utrzymanie się efektu naszej pracy. Warto wziąć pod uwagę, że sposób odpalania pojazdów lub ładowania akumulatorów może mieć duży wpływ na sprawność i wydajność baterii w przyszłości.

Dlaczego warto wybrać nasze pogotowie akumulatorowe?

Oferujemy możliwość dojazdu w dowolne miejsce na terenie województwa dolnośląskiego. Działamy całodobowo przez siedem dni w tygodniu - również w święta. Na rynku wyróżnia nas zakres czynności, jakie możemy dla Ciebie wykonać z dojazdem na miejsce. Awaryjne odpalanie pojazdu możemy połączyć z diagnostyką, dzięki której określimy ryzyko nasilania się problemu w przyszłości.

Oprócz awaryjnego odpalenia pojazdu możemy również naładować baterię samochodową na miejscu, przeprowadzić kontrolę i wymianę bezpieczników, jak również wiele innych usług.

Prowadzimy również sprzedaż i montaż nowych akumulatorów z dojazdem do Klienta. W ofercie posiadamy wysokiej jakości baterie, produkowane w polskiej fabryce ZAP Sznajder Batterien S.A. w Piastowie. Każdy z dostępnych modeli ma dwa lata gwarancji – w wypadku usterki bezzwłocznie dostarczymy Ci model zastępczy.

Kompleksowe wsparcie również dla dużych pojazdów

Usługi pogotowia akumulatorowego nie ograniczają się do aut osobowych. Awaryjne odpalenie, serwis i wymianę baterii możemy przeprowadzić również w samochodach ciężarowychmaszynach rolniczych i budowlanych. Podchodzimy indywidualnie do każdego przypadku, a głównym celem każdego serwisu czy wymiany akumulatora jest zapewnienie jak najdłuższego czasu bezawaryjnej pracy baterii.


Pogotowie Akumulatorowe 24

ul. Piastów Śląskich 40
55-011 Siechnice

www.pogotowieakumulatorowe24.com
+48 510-376-353


Original on Transparentpng