POGOTOWIE AKUMULATOROWE 24/7

 Specjalizujemy się w awaryjnym odpalaniu pojazdów. Działamy na terenie Wrocławia i okolic. Jesteśmy dostępni przez całą dobę. Możemy dotrzeć do Ciebie nawet w ciągu 15 minut. Prawidłowo zdiagnozujemy przyczynę awarii i pomożemy Ci szybko wyeliminować usterkę.

 Nasze Pogotowie Akumulatorowe zapewnia profesjonalną diagnostykę pojazdu, kontrolę stanu bezpieczników i wymianę przepalonych elementów, a także drobne naprawy elektryczne, mechaniczne i elektroniczne. Spełniamy wszelkie normy jakości i bezpieczeństwa.

 Odpalimy unieruchomiony pojazd za pomocą specjalistycznego zewnętrznego urządzenia rozruchowego. Nasz mobilny serwis funkcjonuje na terenie całego Wrocławia oraz okolicznych gmin. Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą już dziś zapraszamy do współpracy!

 Prowadzimy także sprzedaż nowych akumulatorów z dostawą i wymianą u Klienta. Posiadamy niezawodne urządzenia do samochodów osobowych i ciężarowych, maszyn rolniczych i budowlanych, autobusów, motocykli, łodzi, kamperów oraz innych pojazdów specjalistycznych. Gwarantujemy najlepszą jakość i atrakcyjne ceny.


Pogotowie Akumulatorowe 24

ul. Piastów Śląskich 40

55-011 Siechnice


www.pogotowieakumulatorowe24.com

+48 510-376-353


Original on Transparentpng