ZORTRAX M300 PLUS

DRUKARKA 3D DLA HOBBYSTÓW I PROFESJONALISTÓW

DESKTOPOWA DRUKARKA 3D O PRZEMYSŁOWEJ WYDAJNOŚCI

ZORTRAX M300 DUAL to rozwiązanie zarówno dla branży przemysłowej, jak i hobbystów. Urządzenia te pracują w technologii LPD, czyli zaprojektowanej przez Zortrax odmianie technologii FDM (Fused Deposition Modeling), która sprawia, że ​​maszyna nakłada każdą warstwę uplastycznionego materiału z doskonałą powtarzalnością i dokładnością wymiarową, gwarantując wysoką jakość wydruku 3D. Drukarka M300 Dual została wykonana z najwyższej jakości komponentów, co zapewnia bezawaryjność nawet dla bardzo długich procesów druku 3D.


DWUGŁOWICOWA DRUKARKA 3D DLA HOBBYSTÓW I PROFESJONALISTÓW

Model M300 DUAL to urządzenie do druku dwumateriałowego, które posiada dużą przestrzeń roboczą o wymiarach 300x300x300mm, co pozwala na wykonanie dużych modeli podczas jednego procesu druku 3D. Głowica drukująca wyposażona jest w trzy punkty grzania, co umożliwia płynny wypływ uplastycznionego materiału wprost na rozgrzaną, perforowaną płytę roboczą. Drukarka ta posiada zaawansowany moduł ekstrudera z innowacyjną konstrukcją głowicy drukującej V3, dzięki czemu maszyna przystosowana jest do druku 3D z trudnych materiałów, takich jak nylon czy flex. M300 wyposażona jest w wbudowaną kamerę, dzięki czemu możliwe jest zdalne monitorowanie postępu procesu druku 3D.

JAKOŚĆ PRZEMYSŁOWEGO DRUKU 3D W TWOIM BIURZE

ZORTRAX M300 DUAL to urządzenie typu Plug & Play, które można używać natychmiast po wyjęciu z pudełka, aby uzyskać wysokiej jakości wydruki 3D. Maszyna ta współpracuje z dedykowanym oprogramowaniem Z-SUITE, które służy do konwersji plików 3D, cięcia modeli oraz przygotowania ich do procesu druku 3D. Aplikacja działa również jako bezprzewodowe centrum sterowania drukarkami 3D firmy Zortrax, wyposażonymi w moduł Wi-Fi.

AKUMULATORY VECTER

ZAP VECTER to akumulatory rozruchowe do samochodów osobowych wykonane w technologii Wapniowo - Wapniowej (ang. Expanded Metal ) charakteryzujące się podwyższonymi parametrami rozruchowymi oraz wydłużoną żywotnością. 

AKUMULATORY CALCIUM PLUS

CALCIUM PLUS to akumulatory rozruchowe do samochodów osobowych wykonane w technologii Wapniowo - Wapniowej (ang. Expanded Metal ) charakteryzujące się podwyższonymi parametrami technicznymi.

AKUMULATORY STANDARD

ZAP STANDARD to akumulatory dla pojazdów samochodowych z małym zapotrzebowaniem na energię elektryczną.

AKUMULATORY DO SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

Akumulatory do pojazdów ciężarowych mają znacznie trudniejsze zadanie do wykonania, niż standardowe baterie stosowane w samochodach osobowych. W czasie postoju muszą zasilać pojazd w energię elektryczną, niezbędną do pracy urządzeń zapewniających komfortowe warunki pracy kierowców. Naszym Klientom oferujemy wyłącznie nowe akumulatory ciężarowe w bardzo szerokim wachlarzu produktowym.

AKUMULATORY AGM SPECIAL TRUCK

AGM SPECIAL TRUCK to najbardziej zaawansowane i innowacyjne akumulatory wykonane w technologii AGM (ang. Absorbent Glass Mat), tj. szklanej maty absorbującej elektrolit. Baterie z tej serii zostały specjalnie zaprojektowany do intensywnie eksploatowanych, wyposażonych w dodatkowe urządzenia wymagające większego poboru prądu pojazdów i maszyn. Baterie z tej serii przeznaczone są do szerokiego zakresu zastosowań wymagających głębokich rozładowań. Nadają się do pracy wewnątrz pomieszczeń oraz mogą być wykorzystywane do magazynowania energii z instalacji solarnych.

AKUMULATORY CARBON TRUCK EFB

CARBON TRUCK to nowoczesne akumulatory wykonane w technologii EFB (ang. Enhanced Flooded Battery), przeznaczone przede wszystkim do samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych i rolniczych. Stosowane są również do innych intensywnie eksploatowanych pojazdów specjalistycznych, wyposażonych w dodatkowe urządzenia wymagające większego poboru prądu.  Charakteryzują się wzmocnioną i zaawansowaną technologicznie budową płyt, wpływającą na niezawodność, bezobsługowość i trwałość baterii nawet w najtrudniejszych warunkach pracy.

AKUMULATORY TRUCK PRO

TRUCK PRO to nowoczesne akumulatory rozruchowe przeznaczone do samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz maszyn rolniczych. Charakteryzują się grubymi płytami dodatnimi, nową recepturą pasty oraz technologią gwarantującą długą żywotność.

DOSTAWA AKUMULATORÓW NA TELEFON

Akumulatory do samochodów osobowych i ciężarowych, autobusów, maszyn rolniczych i budowlanych znajdujące się w ofercie sprzedażowej Pogotowia Akumulatorowego dają gwarancję niezawodności i umożliwiają rozruch pojazdu niezależnie od warunków atmosferycznych - nawet bardzo mroźną zimą, kiedy to najczęściej mogą wystąpić problemy z odpaleniem Twojego samochodu.

Jak dobrać akumulator?  Skontaktuj się z nami już teraz! 
Bazując na wiedzy i wieloletnim doświadczeniu pomożemy w doborze najbardziej optymalnej baterii dla Twojego pojazdu. Na wszystkie oferowane przez nas produkty otrzymują Państwo dwuletnią gwarancję producenta. W przypadku zgłoszenia reklamacji zapewniamy akumulator zastępczy

Zaufaj nam i skorzystaj z naszej oferty najlepszych akumulatorów we Wrocławiu !