Sklep z akumulatorami
O nas

Mobilne Pogotowie Akumulatorowe 24

Awaryjne odpalanie pojazdów

Awaryjne odpalanie pojazdów

Nie możesz odpalić swojego samochodu, a pilnie potrzebujesz pojechać do pracy bądź na ważne spotkanie?

Pogotowie Akumulatorowe oferuje awaryjne odpalenie Twojego pojazdu 24/7 we Wrocławiu i okolicach. Możemy dojechać do Ciebie już w 15 minut, aby natychmiast zdiagnozować przyczynę i pomóc Ci w rozpoczęciu podróży!

Zadzwoń Zadzwoń
Sprzedaż akumulatorów z dowozem do klienta

Sprzedaż akumulatorów z dowozem do klienta

Posiadamy akumulatory do samochodów osobowych oraz ciężarowych, autobusów, maszyn rolniczych i budowlanych, motocykli, łodzi, kamperów i innych pojazdów specjalistycznych.

Dla naszych Klientów oferujemy wyłącznie nowe urządzenia, dostępne w bardzo szerokim wachlarzu produktowym. Bazujemy wyłącznie na polskich akumulatorach produkowanych w fabryce ZAP SZNAJDER BATTERIEN S.A. w Piastowie.

Zadzwoń Zadzwoń
Pogotowie Akumulatorowe to także
Samochód nie odpala? Rozrusznik „nie kręci”?

Samochód nie odpala? Rozrusznik „nie kręci”?

Zadzwoń do nas, a my dojedziemy w wyznaczone przez Ciebie miejsce, przeprowadzimy pełną diagnostykę akumulatora oraz układów elektrycznych pojazdu i zaproponujemy optymalne rozwiązanie Twojego problemu.

Jeśli Twój akumulator rozładował się i wymaga jedynie ładowania, uruchomimy awaryjnie samochód lub wymontujemy akumulator i zabierzemy do ładowania, zostawiając w miarę możliwości akumulator zastępczy. W sytuacji, w której zdiagnozujemy uszkodzony akumulator, dobierzemy i zamontujemy od ręki nową baterię. Dzięki temu nie stracisz czasu ani pieniędzy na wzywanie lawety lub samodzielne poszukiwanie odpowiedniego akumulatora w oddalonych sklepach stacjonarnych.

Zadzwoń Zadzwoń
Mobilny serwis akumulatorów

Mobilny serwis akumulatorów

Pogotowie Akumulatorowe 24/7 świadczy usługi na terenie całego miasta Wrocław, a także na terenie gmin: Brzeg, Czernica, Długołęka, Domaniów, Jelcz-Laskowice, Jordanów Śląski, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Kostomłoty, Mietków, Oleśnica, Oława, Siechnice, Sobótka, Środa Śląska, Trzebnica czy Żórawina.

Na życzenie naszych Klientów dojedziemy w dowolne miejsce na terenie całego województwa dolnośląskiego!

Zadzwoń Zadzwoń
Awaryjne odpalanie pojazdów

Awaryjne odpalanie pojazdów

Nie możesz odpalić swojego samochodu, a pilnie potrzebujesz pojechać do pracy bądź na ważne spotkanie? Pogotowie Akumulatorowe oferuje awaryjne odpalenie Twojego pojazdu 24/7 we Wrocławiu i okolicach.

Możemy dojechać do Ciebie już w 15 minut, aby natychmiast zdiagnozować przyczynę i pomóc Ci w rozpoczęciu podróży!

Twój pojazd nie chce odpalić?

Nie trać zimnej krwi – zamiast martwić się, że nie dojedziesz na umówione spotkanie, po prostu skorzystaj ze wsparcia mobilnego Pogotowia Akumulatorowego z opcją dojazdu do Klienta. Działamy na terenie Wrocławia i okolic w trybie 24/7. Wystarczy się do nas zgłosić, aby otrzymać szybką i profesjonalną pomoc m.in. przy awaryjnym odpalaniu pojazdu, wymianie akumulatora czy diagnostyce innych usterek samochodu.

Wymiana akumulatora z dojazdem do Klienta

Potrzebujesz fachowego wsparcia? Auto za nic nie chce ruszyć z miejsca, a Ty nie masz do kogo zadzwonić po pomoc? Nasze mobilne Pogotowie Akumulatorowe 24 czeka na kontakt! Na terenie Wrocławia i okolic dojeżdżamy do Klienta nawet w 15 minut od zgłoszenia - przez całą dobę i we wszystkie dni tygodnia. Na miejscu od razu przechodzimy do działania. Przeprowadzamy diagnostykę zamontowanego akumulatora oraz układów elektrycznych pojazdu. Jeśli Twój akumulator jest jedynie rozładowany, zaproponujemy awaryjne odpalanie pojazdu przy użyciu profesjonalnych urządzeń rozruchowych. W sytuacji, w której zdiagnozujemy uszkodzoną baterię, zaproponujemy natychmiastową wymianę zużytego akumulatora na nowy, zabierając stary do utylizacji.

Dodatkowe usługi Pogotowia Akumulatorowego 24

Na tym nasze wsparcie się nie kończy! W ramach świadczonych usług przeprowadzamy kontrolę bezpieczników w samochodzie, odczytujemy i kasujemy ewentualne błędy komputera pokładowego, przeprowadzamy adaptację nowych akumulatorów oraz sprawdzamy pobór prądu podczas postoju pojazdu. W sytuacji awaryjnej wykonujemy także drobne naprawy z zakresu elektryki i elektroniki.

Mobilne Pogotowie Akumulatorowe 24h we Wrocławiu

Jak widać, dla naszego pogotowia nie ma rzeczy nie do wykonania – przynajmniej, jeśli chodzi o akumulatory! Dojazd do Klienta, diagnostyka, awaryjny rozruch pojazdu lub wymiana akumulatora oraz profesjonalna usługa – to wszystko zyskujesz przy współpracy z naszą firmą!

Zapamiętaj nasz numer i dzwoń, gdy tylko akumulator odmówi posłuszeństwa i będzie potrzebował wymiany lub serwisu.

Zadzwoń Zadzwoń
review
100% Profesjonalna usługa. Jestem mega zadowolony. 1 telefon - sprawa załatwiona. Serwis przyjechał, wymienił akumulator po normalnej cenie. Serwisant bardzo miły. Szczerze polecam !!!
Dariusz Nieradko
opinia z serwisu Google Firma
review
Pełen profesjonalizm! Szybko, rzetelnie i fachowo. Jednym telefonem umówiłem się na diagnozę. Pan serwisant przyjechał idealnie z umówionym czasem powiadamiając wcześniej, zgodnie z moją prośbą, że się zbliża. W pełni przygotowany do działania zdiagnozował akumulator, zaproponował wymianę z której skorzystałem. W trakcie wymiany przeprowadzilismy miłą rozmowę. Dodam, że była godzina 20:30 więc możliwość skorzystania z takiej usługi to samo złoto. Samochód radośnie odpalił i można jechać dalej. Polecam z czystym sercem!
Jakub Słowiński
opinia z serwisu Google Firma
review
Panowie są wspaniali: wytrwali, uprzejmi, zrobią wszystko, żeby pomóc człowiekowi w potrzebie. Przy moim samochodzie spędzili dobre dwie godziny albo i więcej, próbowali wszystkiego, co w ich mocy (nie ograniczają się tylko do sprawdzenia akumulatora) i nie chcieli wziąć za to ani złotówki! Problem okazał się nie do rozwiązania na miejscu i wymaga wizyty w warsztacie, ale dzięki ich pomocy wiemy, co może byc nie tak (a dodatkowo dzięki dobrej radzie uniknęliśmy kosztów związanych z lawetą). Polecam serdecznie, bardzo bym chciał zawsze spotykać takich ludzi na swojej drodze! :)
Cyryl Karpiński
opinia z serwisu Google Firma
review
Polecam. Szef bardzo miły. Pomógł mi od razu. Pan Hubert pracownik pełen zawodowiec. Jestem zadowolony z usług tej firmy. Zadzwoniłem o godz 8.30 . O 9.30 już było po wszystkim. Nowy akumulator z wymianą. I mają dobra kawę. Polecam i zachęcam do korzystania z usług tego pogotowia akumulatorowego.
Artur Valencia
opinia z serwisu Google Firma
review
Jakoś usługi na najwyższym poziomie, po przyjechaniu diagnoza akumulatora i propozycja rozwiązań. Pomimo że w czasie wymiany akumulatora zerwał się gwint przy śrubie od mocowania (rdza), ale także z tym sobie poradzili. Także polecam, nie zostawiają klienta w przypadku gdy coś idzie nie tak, a to bardzo ważne. Ceny rozsądne zważywszy na zaangażowanie i to, że wymiana jest z dojazdem.
Dominik
opinia z serwisu Google Firma
review
Jak dobrze, że jest taka firma. Każda awaria samochodu jest zawsze wielkim stresem. Od zgłoszenia problemu, przyjazdu i naprawy minęła godzina. W między czasie na bieżąco kontakt SMS. Szybka i rzetelna diagnoza usterki. Ostatecznie skończyło się wymianą akumulatora, który już wcześniej pokazał słabość, którą nie skojarzyłam z tą dużą bateryjką. Wielkie DZIĘKUJĘ dla miłego i pomocnego pana w żółtym samochodziku. Gwiazdek jak najbardziej na MAXSA
Marzena Krasowska
opinia z serwisu Google Firma

Samochód nie odpala?

Nie trać czasu! Zadzwoń!

Zadzwoń Zadzwoń
Pogotowie akumulatorowe Wrocław