AKUMULATORY 24\7
DOSTAWA NA TELEFON

WROCŁAW I OKOLICE

AKUMULATORY DO SAMOCHODÓW OSOBOWYCH

Pogotowie Akumulatorowe oferuje akumulatory do wszystkich typów pojazdów samochodowych, zarówno tych osobowych, jak i dostawczych. Posiadamy także akumulatory do samochodów azjatyckich oraz pojazdów wyposażonych w system START-STOP. Naszym Klientom oferujemy wyłącznie nowe akumulatory w bardzo szerokim wachlarzu produktowym.

AKUMULATORY AGM SPECIAL

AGM SPECIAL to najbardziej nowoczesne i innowacyjne akumulatory wykonane w technologii AGM (ang. Absorbent Glass Mat), tj. szklanej maty absorbującej elektrolit. Produkty te znajdują zastosowanie w szerokim spektrum aplikacji wymagających głębokich rozładowań oraz jako akumulatory rozruchowe do nowoczesnych samochodów osobowych.

AKUMULATORY CARBON EFB

ZAP CARBON to nowoczesne akumulatory samochodowe wykonane w technologii EFB (ang. Enhanced Flooded Battery), przeznaczone przede wszystkim do nowoczesnych pojazdów samochodowych wyposażonych w system START-STOP.  Baterie ZAP - Carbon doskonale sprawdzą się jako akumulatory klasy premium w standardowych samochodach.

AKUMULATORY SILVER PREMIUM

SILVER PREMIUM to nowoczesne, zaawansowane technologicznie akumulatory wykonane w technologii Srebrowo - Wapniowej  (ang. Expanded Metal ), która to pozwala na znaczne podwyższenie parametrów technicznych baterii, tj. pojemność oraz prąd rozruchu, przy zachowaniu dotychczasowych gabarytów.

AKUMULATORY VECTER

ZAP VECTER to akumulatory rozruchowe do samochodów osobowych wykonane w technologii Wapniowo - Wapniowej (ang. Expanded Metal ) charakteryzujące się podwyższonymi parametrami rozruchowymi oraz wydłużoną żywotnością. 

AKUMULATORY CALCIUM PLUS

CALCIUM PLUS to akumulatory rozruchowe do samochodów osobowych wykonane w technologii Wapniowo - Wapniowej (ang. Expanded Metal ) charakteryzujące się podwyższonymi parametrami technicznymi.

AKUMULATORY STANDARD

ZAP STANDARD to akumulatory dla pojazdów samochodowych z małym zapotrzebowaniem na energię elektryczną.

AKUMULATORY DO SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

Akumulatory do pojazdów ciężarowych mają znacznie trudniejsze zadanie do wykonania, niż standardowe baterie stosowane w samochodach osobowych. W czasie postoju muszą zasilać pojazd w energię elektryczną, niezbędną do pracy urządzeń zapewniających komfortowe warunki pracy kierowców. Naszym Klientom oferujemy wyłącznie nowe akumulatory ciężarowe w bardzo szerokim wachlarzu produktowym.

AKUMULATORY AGM SPECIAL TRUCK

AGM SPECIAL TRUCK to najbardziej zaawansowane i innowacyjne akumulatory wykonane w technologii AGM (ang. Absorbent Glass Mat), tj. szklanej maty absorbującej elektrolit. Baterie z tej serii zostały specjalnie zaprojektowany do intensywnie eksploatowanych, wyposażonych w dodatkowe urządzenia wymagające większego poboru prądu pojazdów i maszyn. Baterie z tej serii przeznaczone są do szerokiego zakresu zastosowań wymagających głębokich rozładowań. Nadają się do pracy wewnątrz pomieszczeń oraz mogą być wykorzystywane do magazynowania energii z instalacji solarnych.

AKUMULATORY CARBON TRUCK EFB

CARBON TRUCK to nowoczesne akumulatory wykonane w technologii EFB (ang. Enhanced Flooded Battery), przeznaczone przede wszystkim do samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych i rolniczych. Stosowane są również do innych intensywnie eksploatowanych pojazdów specjalistycznych, wyposażonych w dodatkowe urządzenia wymagające większego poboru prądu.  Charakteryzują się wzmocnioną i zaawansowaną technologicznie budową płyt, wpływającą na niezawodność, bezobsługowość i trwałość baterii nawet w najtrudniejszych warunkach pracy.

AKUMULATORY TRUCK PRO

TRUCK PRO to nowoczesne akumulatory rozruchowe przeznaczone do samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz maszyn rolniczych. Charakteryzują się grubymi płytami dodatnimi, nową recepturą pasty oraz technologią gwarantującą długą żywotność.

DOSTAWA AKUMULATORÓW NA TELEFON

Akumulatory do samochodów osobowych i ciężarowych, autobusów, maszyn rolniczych i budowlanych znajdujące się w ofercie sprzedażowej Pogotowia Akumulatorowego dają gwarancję niezawodności i umożliwiają rozruch pojazdu niezależnie od warunków atmosferycznych - nawet bardzo mroźną zimą, kiedy to najczęściej mogą wystąpić problemy z odpaleniem Twojego samochodu.

Jak dobrać akumulator?  Skontaktuj się z nami już teraz! 
Bazując na wiedzy i wieloletnim doświadczeniu pomożemy w doborze najbardziej optymalnej baterii dla Twojego pojazdu. Na wszystkie oferowane przez nas produkty otrzymują Państwo dwuletnią gwarancję producenta. W przypadku zgłoszenia reklamacji zapewniamy akumulator zastępczy

Zaufaj nam i skorzystaj z naszej oferty najlepszych akumulatorów we Wrocławiu !