Sklep z akumulatorami
Akumulatory

Dostawa na telefon 24/7, Wrocław i okolice

Akumulatory do samochodów osobowych

Pogotowie Akumulatorowe oferuje akumulatory do wszystkich typów pojazdów samochodowych, zarówno tych osobowych, jak i dostawczych. Posiadamy także akumulatory do samochodów azjatyckich oraz pojazdów wyposażonych w system START-STOP. Naszym Klientom oferujemy wyłącznie nowe akumulatory w bardzo szerokim wachlarzu produktowym.

AGM SPECIAL
Akumulatory

AGM SPECIAL

AGM SPECIAL to najbardziej nowoczesne i innowacyjne akumulatory wykonane w technologii AGM (ang. Absorbent Glass Mat), tj. szklanej maty absorbującej elektrolit. Produkty te znajdują zastosowanie w szerokim spektrum aplikacji wymagających głębokich rozładowań oraz jako akumulatory rozruchowe do nowoczesnych samochodów osobowych.

Więcej o Akumulatorach AGM SPECIAL Pobierz

CARBON EFB
Akumulatory

CARBON EFB

ZAP CARBON to nowoczesne akumulatory samochodowe wykonane w technologii EFB (ang. Enhanced Flooded Battery), przeznaczone przede wszystkim do nowoczesnych pojazdów samochodowych wyposażonych w system START-STOP. Baterie ZAP - Carbon doskonale sprawdzą się jako akumulatory klasy premium w standardowych samochodach.

Więcej o Akumulatorach CARBON EFB Pobierz

SILVER PREMIUM
Akumulatory

SILVER PREMIUM

SILVER PREMIUM to nowoczesne, zaawansowane technologicznie akumulatory wykonane w technologii Srebrowo - Wapniowej (ang. Expanded Metal ), która to pozwala na znaczne podwyższenie parametrów technicznych baterii, tj. pojemność oraz prąd rozruchu, przy zachowaniu dotychczasowych gabarytów.

Więcej o Akumulatorach SILVER PREMIUM Pobierz

VECTER
Akumulatory

VECTER

ZAP VECTER to akumulatory rozruchowe do samochodów osobowych wykonane w technologii Wapniowo - Wapniowej (ang. Expanded Metal ) charakteryzujące się podwyższonymi parametrami rozruchowymi oraz wydłużoną żywotnością.

Więcej o Akumulatorach VECTER Pobierz

CALCIUM PLUS
Akumulatory

CALCIUM PLUS

CALCIUM PLUS to akumulatory rozruchowe do samochodów osobowych wykonane w technologii Wapniowo - Wapniowej (ang. Expanded Metal ) charakteryzujące się podwyższonymi parametrami technicznymi.

Więcej o Akumulatorach CALCIUM PLUS Pobierz

STANDARD
Akumulatory

STANDARD

ZAP STANDARD to akumulatory dla pojazdów samochodowych z małym zapotrzebowaniem na energię elektryczną.

Więcej o Akumulatorach STANDARD Pobierz

Akumulatory do samochodów ciężarowych

Akumulatory do pojazdów ciężarowych mają znacznie trudniejsze zadanie do wykonania, niż standardowe baterie stosowane w samochodach osobowych. W czasie postoju muszą zasilać pojazd w energię elektryczną, niezbędną do pracy urządzeń zapewniających komfortowe warunki pracy kierowców. Naszym Klientom oferujemy wyłącznie nowe akumulatory ciężarowe w bardzo szerokim wachlarzu produktowym.

AGM SPECIAL TRUCK
Akumulatory

AGM SPECIAL TRUCK

AGM SPECIAL TRUCK to najbardziej zaawansowane i innowacyjne akumulatory wykonane w technologii AGM (ang. Absorbent Glass Mat), tj. szklanej maty absorbującej elektrolit. Baterie z tej serii zostały specjalnie zaprojektowany do intensywnie eksploatowanych, wyposażonych w dodatkowe urządzenia wymagające większego poboru prądu pojazdów i maszyn. Baterie z tej serii przeznaczone są do szerokiego zakresu zastosowań wymagających głębokich rozładowań. Nadają się do pracy wewnątrz pomieszczeń oraz mogą być wykorzystywane do magazynowania energii z instalacji solarnych.

Więcej o Akumulatorach AGM SPECIAL TRUCK Pobierz

CARBON TRUCK EFB
Akumulatory

CARBON TRUCK EFB

ZAP CARBON TRUCK to nowoczesne akumulatory wykonane w technologii EFB (ang. Enhanced Flooded Battery), przeznaczony do samochodów ciężarowych, maszyn budowlanych, rolniczych i pojazdów specjalistycznych bardzo intensywnie eksploatowanych, wyposażonych w dodatkowe urządzenia wymagające większego poboru prądu. 
Więcej o Akumulatorach CARBON TRUCK EFB Pobierz

TRUCK PRO
Akumulatory

TRUCK PRO

ZAP TRUCK PRO to akumulatory dla pojazdów samochodowych z małym zapotrzebowaniem na energię elektryczną.

Więcej o Akumulatorach TRUCK PRO Pobierz

Akumulatory Wrocław

Akumulatory Wrocław

Akumulatory do samochodów osobowych i ciężarowych, autobusów, maszyn rolniczych i budowlanych znajdujące się w ofercie sprzedażowej Pogotowia Akumulatorowego dają gwarancję niezawodności i umożliwiają rozruch pojazdu niezależnie od warunków atmosferycznych - nawet bardzo mroźną zimą, kiedy to najczęściej mogą wystąpić problemy z odpaleniem Twojego samochodu.

Jak dobrać akumulator? Skontaktuj się z nami już teraz! Bazując na wiedzy i wieloletnim doświadczeniu pomożemy w doborze najbardziej optymalnej baterii dla Twojego pojazdu. Na wszystkie oferowane przez nas produkty otrzymują Państwo dwuletnią gwarancję producenta. W przypadku zgłoszenia reklamacji zapewniamy akumulator zastępczy.

Zaufaj nam i skorzystaj z naszej oferty najlepszych akumulatorów we Wrocławiu!

Zadzwoń Zadzwoń
Awaryjne odpalanie pojazdów

Awaryjne odpalanie pojazdów

Nie możesz odpalić swojego samochodu, a pilnie potrzebujesz pojechać do pracy bądź na ważne spotkanie?

Pogotowie Akumulatorowe oferuje awaryjne odpalenie Twojego pojazdu 24/7 we Wrocławiu i okolicach. Możemy dojechać do Ciebie już w 15 minut, aby natychmiast zdiagnozować przyczynę i pomóc Ci w rozpoczęciu podróży!

Zadzwoń Zadzwoń
Sprzedaż akumulatorów z dowozem do klienta

Sprzedaż akumulatorów z dowozem do klienta

Posiadamy akumulatory do samochodów osobowych oraz ciężarowych, autobusów, maszyn rolniczych i budowlanych, motocykli, łodzi, kamperów i innych pojazdów specjalistycznych.

Dla naszych Klientów oferujemy wyłącznie nowe urządzenia, dostępne w bardzo szerokim wachlarzu produktowym. Bazujemy wyłącznie na polskich akumulatorach produkowanych w fabryce ZAP SZNAJDER BATTERIEN S.A. w Piastowie.

Zadzwoń Zadzwoń